wtorek, 22 października 2019 r.
Wiadomości z tagiem Warszawie
Darmowa kawiarnia dla Warszawiaków z filtrowanym powietrzem i intymną przestrzenią. Powstanie już w przyszłym roku

22.10.2019 13:07
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Darmowa kawiarnia z filtrowanym powietrzem i "intymną przestrzenią" dla rodziców z dziećmi ma stanąć w Warszawie w 2020 roku w ramach realizacji zwycięskiego projektu z budżetu obywatelskiego. Co się w niej znajdzie? Dalsza część tekstu poniżej.

Czytaj więcej »

Chcą pobić rekord Guinnessa w morsowaniu!

22.10.2019 12:17
6 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Już w najbliższy weekend w Warszawie na stadionie PGE Narodowy ruszą Targi SNOW EXPO. Będą im towarzyszyć Mistrzostwa Polski w morsowaniu. 26 października ekipa m.in. projektu Oswajamy Mróz będzie chciała pobić rekord Guinnessa w morsowaniu.

Czytaj więcej »

Choć pędził bmw i zabił, a wściekły tłum wyszedł na ulice, nie odizolowali go

22.10.2019 11:25
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
W niedzielę na ulicy Sokratesa na warszawskich Bielanach rozpędzone bmw z ogromną siłą rozjechało mężczyznę. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować. Następnego dnia 300 osób wzięło udział w proteście przeciwko piratom drogowym. Mieli przy sobie transparenty opisujące horror pieszych na drogach i zapalali znicze. 31-letni kierowca bmw Krystian O. usłyszał zarzut. Przyznał się do winy. Prokuratura Okręgowa w Warszawie wnioskowała o aresztowanie zatrzymanego na okres trzech miesięcy. Sąd nie przychylił się do wniosku.

Czytaj więcej »

Pentatonix: Pierwszy koncert w Polsce w 2020 r.

22.10.2019 10:50
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
16 marca 2020 r. w hali Expo XXI w Warszawie wystąpi amerykański zespół Pentatonix. Będzie to pierwszy koncert wokalnej grupy w Polsce.

Czytaj więcej »

Halloween 2019, Warszawa. Polecamy najlepsze imprezy dla fanów strasznej zabawy

22.10.2019 7:27
0 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: Warszawie
źródło: https:
Dynie, duchy, zjawy zombiaki - to do nich będzie należeć halloweenowy wieczór. 31 października w Warszawie organizowanych jest sporo imprez dla tych co lubią się dobrze bawić i lubią mroczne klimaty. Poniżej znajdziecie najciekawsze wydarzenia na Halloween w Warszawie.

Czytaj więcej »

Protest w obronie polskich zwierząt

22.10.2019 7:10
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Polska włącza się do protestu przeciwko bestialskiemu wykorzystywaniu zwierząt w eksperymentach medycznych. W najbliższą środę (w godz. 16-21) przed Ambasadą Niemiecką w Warszawie odbędzie się akcja pod hasłem „STOP testom - zamknijmy laboratorium LPT!”.

Czytaj więcej »

Formuła 1. Robert Kubica w Warszawie: Zamierzam ścigać się w przyszłym roku

21.10.2019 19:34
7 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
W poniedziałkowe popołudnie Robert Kubica pojawił się w Warszawie na spotkaniu zorganizowanym przez firmę Acronis - partnera stajni ROKiT Williams Racing. - Będę zdziwiony, jeśli w przyszłym roku nie będę się ścigał w jakiejś serii - zadeklarował polski kierowca.

Czytaj więcej »

Laboratorium śmierci pod Hamburgiem. Uwaga, drastyczny film!

21.10.2019 17:09
4 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
To mają być cywilizowani ludzie?! Dlaczego eksperymenty, których wyniki mają służyć nauce i przemysłowi, wyglądają jakby były "zabawą" psychopatów?! Jak można tak traktować zwierzęta?! Film, który nakręcili aktywiści broniący praw zwierząt poruszył serca Europejczyków. Ludzie tłumnie wychodzą na ulice, by protestować przeciwko barbarzyństwu niektórych gałęzi branży spożywczo-farmaceutycznej. Najpierw wyszli Niemcy, a w najbliższą środę manifestować będą Polacy. W najbliższym czasie protestować będą też Austriacy. Wszystko przez niemieckie laboratorium LPT (Laboratory Pharmacology and Toxicology) w Hamburgu. Działacze z organizacji pozarządowej nagrywali gehennę przywożonych tam zwierząt od grudnia do marca. Powstał w ten sposób materiał, który mrozi krew w żyłach. Ludzie o słabych nerwach nie powinni go oglądać. W najbliższą środę o godz. 16 przed ambasadą Niemiec w Warszawie odbędzie się akcja pod hasłem „STOP testom - zamknijmy laboratorium LPT!”. Publikujemy wstrząsający film nagrany w laboratorium LP

Czytaj więcej »

Darmowy listopad w rezydencjach królewskich. Odwiedź te miejsca i zobacz jak mieszkali królowie

21.10.2019 13:59
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Już po raz ósmy rezydencje królewskie: Muzeum Łazienki Królewskie, Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum, Zamek Królewski na Wawelu oraz Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zapraszają na "Darmowy listopad". Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem "Królewski splendor". Więcej informacji poniżej.

Czytaj więcej »

Prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa ws. "wież Kaczyńskiego"

21.10.2019 13:54
10 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Dostaliśmy zawiadomienie z Prokuratury Okręgowej w Warszawie o odmowie wszczęcia śledztwa ws. budowy tzw. dwóch wież w centrum Warszawy; na odmowie wszczęcia śledztwa widnieje data 11 października, czyli piątek, przed wyborami - oświadczyli posłowie PO-KO. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Łukasz Łapczyński potwierdził, że prokurator 11 października odmówił wszczęcia śledztwa ws. z zawiadomienia austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera. Według warszawskiej prokuratury okręgowej, "zgromadzony i skrupulatnie...

Czytaj więcej »

Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ws. budowy "dwóch wież" Srebrnej

21.10.2019 13:49
12 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Dostaliśmy zawiadomienie z Prokuratury Okręgowej w Warszawie o odmowie wszczęcia śledztwa ws. budowy tzw. dwóch wież w centrum Warszawy; na odmowie wszczęcia śledztwa widnieje data 11 października, czyli piątek, przed wyborami - oświadczyli w poniedziałek posłowie PO-KO.

Czytaj więcej »

Cezary Tomczyk: prokuratura odmówiła śledztwa ws. budowy "wież Kaczyńskiego"

21.10.2019 13:32
8 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: Warszawie
źródło: https:
- Przed chwilą dostaliśmy zawiadomienie z Prokuratury Okręgowej w Warszawie o tym, że sprawa "dwóch wież" trafia do kosza - poinformował poseł PO...

Czytaj więcej »

Steven Wilson w Warszawie

21.10.2019 11:47
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: www.efest.pl
Steven Wilson wystąpi 30 września 2020 r. na warszawskim Torwarze. Steven Wilson na ten czas zaplanował europejską trasę promującą jego nowy studyjny album, który ukaże się w lecie 2020. A w ramach tej trasy pojawi się na jedynym koncercie w Polsce, w Warszawie na Torwarze. Warto zaznaczyć, że Steven - jeśli wziąć pod uwagę jego

Czytaj więcej »

Steven Wilson: Koncert w Polsce w 2020 r.

21.10.2019 11:11
2 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
W ramach "The Future Bites Tour" 30 września 2020 r. w COS Torwar w Warszawie wystąpi brytyjski wokalista i multiinstrumentalista Steven Wilson.

Czytaj więcej »

Wjechał w pieszych, zginął 33-latek. Dziś przesłuchanie sprawcy

21.10.2019 10:30
11 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Prokuratura wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na Bielanach. Zginął w nim 33-letni mężczyzna. "Kierujący pojazdem marki bmw został zatrzymany" - przekazał rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński. Sprawca zostanie dziś przesłuchany.

Czytaj więcej »

Jadłodzielnia w prywatnym ogrodzie. W Warszawie powstał nietypowy punkt zbiórki żywności

20.10.2019 18:44
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Jadłodzielnie, Warszawa. W stolicy powstał kolejny punkt dzielenia się jedzenie. Znajdziemy go na Saskiej Kępie, przy ul. Zakopiańskiej 2. Jest wyjątkowy, bo założył go mieszkaniec w swoim własnym ogrodzie. Tzw. foodsharing staje się coraz bardziej popularny. Mieszkańcy Warszawy chętnie dzielą się jedzeniem, które zalega w ich domach. A potrzebujących jest sporo, bo jedną jadłodzielnię odwiedza średnio 600 osób. Więcej informacji w artykule poniżej.

Czytaj więcej »

Podziemny Pałac Kultury. Byliśmy w najbardziej tajemniczej piwnicy w Warszawie [ ZDJĘCIA]

20.10.2019 17:47
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Odkryliśmy sekrety najbardziej tajemniczych podziemi w Warszawie i zobaczyliśmy, jak funkcjonuje techniczne serce Pałacu Kultury i Nauki. Zwiedziliśmy m.in, dyspozytornię główną oraz wentylatorownię wyposażone w oryginalne urządzenia produkcji radzieckiej, skrzynię fundamentową oraz wystawę pamiątek z okazji Jubileuszu 60. urodzin PKiN.Zobaczcie, jak wyglądają podziemia Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Czytaj więcej »


Starsze wiadomości <<
Reklamy sponsorowane