sobota, 23 stycznia 2021 r.
Wiadomości z tagiem podczas
Groźnie wyglądający wypadek podczas Rajdu Monte Carlo!

23.01.2021 16:00
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Na szczęście kierowcy i pilotowi nic się nie stało.

Czytaj więcej »

Zatrzymano żonę Nawalnego!

23.01.2021 15:29
5 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: podczas
źródło: https:
Julia Nawalna, żona opozycjonisty Aleksieja Nawalnego, poinformowała, że została zatrzymana w Moskwie, gdzie trwa demonstracja w obronie aresztowanego polityka. Nawalna zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z samochodu policyjnego. Aleksiej Nawalny został zatrzymany 17 stycznia podczas kontroli paszportowej na lotnisku Szeremietiewo w Moskwie, po przylocie z Berlina.

Czytaj więcej »

Uwaga! Nowe wytyczne dotyczące obostrzeń w Polsce podczas pandemii [23.01.2021 r. ]

23.01.2021 14:49
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Poznajcie najnowsze szczegóły regulacji wprowadzonych przez rząd regulacji! Zmiany dotyczą m.in. funkcjonowania hoteli, a także ułatwień dla sportowców. Nowe wytyczne dotyczące obostrzeń w Polsce. W „Dzienniku Ustaw” opublikowano właśnie nowe rządowe rozporządzenie. Co się zmieniło?

Czytaj więcej »

Warszawa ogranicza używanie soli w trosce o bezpieczeństwo środowiska i czworonożnych przyjaciół

23.01.2021 12:07
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Sól i środki chemiczne używane podczas mrozów wpływają negatywnie nie tylko na środowisko, ale także na nasze psy czy obuwie. Dlatego Warszawa ogranicza używanie soli do minimum, a Zarząd Zieleni zrezygnował z niej całkowicie. Więcej w artykule poniżej.

Czytaj więcej »

Nowa stacja ładowania pojazdów przy Auchan w Krasnem. Postawiła ją sieć GreenWay Polska

23.01.2021 11:54
2 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Dwa nowe urządzenia do ładowania samochodów elektrycznych stanęły na parkingu przed Centrum Handlowym Auchan Krasne. Od 11 stycznia naładujesz auto podczas zakupów.

Czytaj więcej »

Werner Hartenstein – dowódca U-Boota, który ratował Polaków. Zbombardowali go za to Amerykanie

23.01.2021 11:44
1 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: podczas
źródło: https:
Działania Niemców podczas II wojny światowej kojarzą się jednoznacznie ze zbrodniami i ludobójstwem. Zdarzały się jednak wypadki, gdy niemieccy...

Czytaj więcej »

Senność kierowcy – niewinny zabójca

23.01.2021 11:44
2 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Senność, która ogarnia kierowcę podczas jazdy jest śmiertelnie niebezpieczna. Wpływa na osłabienie sprawności psychofizycznej kierowcy i w efekcie zwiększa ryzyko wypadku.

Czytaj więcej »

Alpejski PŚ. Urs Kryenbuehl ma złamany obojczyk

22.01.2021 21:58
8 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: jazdy, podczas
źródło: https:
Urs Kryenbuehl, który podczas piątkowego zjazdu w ramach Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim w Kitzbuehel zaliczył bardzo groźnie wyglądający upadek, doznał między innymi złamania obojczyka i zerwania więzadeł krzyżowych w kolanie - informuje szwajcarski "Blick".

Czytaj więcej »

Kontrowersyjne słowa prezydenta Dudy o działaniach policji. "Gdzie drwa rąbią, tam drzazgi lecą"

22.01.2021 21:19
8 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Andrzej Duda w TVN24 kontrowersyjnie wypowiedział się o działaniach polskiej policji podczas protestów w obronie praw kobiet. Prezydent pochwalił mundurowych za profesjonalizm i podkreślił, że miarą ich dobrej pracy jest to, że „nikt nie zginął”. Duda zasugerował, że antyterroryści bili przypadkowe osoby pałkami „dla ich własnego bezpieczeństwa”. Natomiast incydenty potraktowania gazem posłanek opozycji skwitował słowami "gdzie drwa rąbią, tam drzazgi lecą".

Czytaj więcej »

Skorupa Ziemi gwałtownie się zmieniła. Odkrycie potwierdza piasek z Grenlandii

22.01.2021 20:38
9 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Zewnętrzna skorupa Ziemi rozdęła się podczas gwałtownego wzrostu, który miał miejsce 3 mld lat temu. Geolodzy badający piasek z Grenlandii...

Czytaj więcej »

Urodziny Radia Maryja. Jest decyzja prokuratury

22.01.2021 20:26
6 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Nie będzie śledztwa w sprawie obchodów urodzin Radia Maryja, które odbyły się w grudniu w Toruniu - zadecydowała Prokuratura Rejonowa w Golubiu-Dobrzyniu. Zawiadomienie w tej sprawie złożyła m.in. posłanka Lewicy Joanny Scheuring-Wielgus. Według niej podczas uroczystości doszło do złamania przepisów epidemicznych.

Czytaj więcej »

Telefon do 1000 zł - TOP10 2021

22.01.2021 20:15
2 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Jaki jest najlepszy smartfon do 1000 zł? Jaki telefon wybrać? Lista na początek 2021 roku ma całe mnóstwo mocnych nowości.Choć producenci kuszą nas swoimi flagowymi modelami za grube tysiące, to prawda jest taka, że dobry smarton wcale nie musi być drogi. W cenie do 1000 zł z powodzeniem znajdziemy wiele modeli, które z nawiązką zaspokoją potrzeby typowego Kowalskiego i spokojnie wystarczą na kolejne 2-3 lata albo i dłużej. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy w stanie pogodzić się z pewnymi, zazwyczaj niewielkimi kompromisami. Jak wybieraliśmy? Na co zwracaliśmy uwagę podczas składania rankingu? Najważniejszym kryterium była opłacalność. W końcu jeśli mamy ograniczony budżet, to chcemy go jak najlepiej wykorzystać. Z tego względu staraliśmy się dobierać urządzenia, które zaoferują nam jak najwięcej, przy jak najniższej cenie. Jeśli chodzi natomiast o poszczególne parametry, faworyzowaliśmy tutaj przede wszystkim te, które przekładają się na komfort codziennej pracy z urządzeniem i to nie tylko w chwili zakupu, ale także w perspektywie wspomnianych już wcześniej dwóch trzech lat. W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na wydajne podzespoły oraz pojemny akumulator, dzięki którym telefon będzie działał bez przycinania, a my nie będziemy musieli biegać z powerbankiem. Jakość wyświetlanego obrazu oraz wbudowanego aparatu również traktujemy jako istotny atut, choć mając na uwadze niski segment cenowy, jesteśmy skłonni pozwolić sobie w ich przypadku na pewne ustępstwa. Jako punkt odniesienia podczas tworzenia poradnika wykorzystaliśmy ceny urządzeń w sklepie x-kom.pl, natomiast same telefony posegregowane zostały w kolejności alfabetycznej. Decydowanie o tym, który z nich jest najlepszy, zostawiamy naszym czytelnikom. Swój głos możecie oddać w załączonej ankiecie. [ANKIETA:1264]

Czytaj więcej »

Makabra na Ukrainie. Potwornie okaleczył ojca. Trzech policjantów rannych w obławie

22.01.2021 19:59
6 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: podczas
źródło: https:
Makabryczny atak na Ukrainie. W obwodzie mikołajowskim na południu kraju 36-letni mężczyzna okrutnie okaleczył swojego ojca. 36-latek odciął mu nos, usta i członka. Ciężko ranny mężczyzna cudem przeżył i zaalarmował służby. Agresor podczas szturmu na dom, w którym przebywał, postrzelił trzech antyterrorystów.

Czytaj więcej »

Sukcesy sportowe zawodników Politechniki Rzeszowskiej w Akademickich Mistrzostw Polski

22.01.2021 19:10
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Aż 13 medali zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej zdobyli podczas ubiegłorocznej edycji Akademickich Mistrzostw Polski. W klasyfikacji generalnej AMP zawodnicy Centrum Sportu Akademickiego oraz AZS Politechniki Rzeszowskiej zdobyli najwyższe miejsce w historii. Na 133 sklasyfikowane uczelnie uplasowali się 24. miejscu!

Czytaj więcej »

Bydgoszcz. Zobacz, co będzie się działo w weekend [lista wydarzeń]

22.01.2021 18:27
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Przed nami przedostatni weekend stycznia 2021, podczas którego jest m.in. propozycja dla lubiących aktywność i pomaganie. Karnawał trwa, więc nie brak koncertów - z wiadomych względów - odbywających się w trybie online. Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl, grupa wymyWammy do wspólnego improwizowania, a Filharmonia Pomorska na premierę.

Czytaj więcej »

Zapisy na szczepienia SMS-em? Tak, ale uważaj na przekręty

22.01.2021 18:02
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Wraz z kolejną turą zapisów na szczepienia przeciwko COVID-19 rząd wprowadził nową możliwość rejestrowania się za pomocą SMS. To dla wielu oczekujących jest najprostszą i być może jedyną opcją, jednak może ożywić też cyberprzestępców. Przestrzega przed nimi CERT Polska.Jedną z metod na zapis na szczepienie jest wysłanie SMS-a na numer 664 908 556. Takie duże akcje, podczas których łatwo stracić czujność, to doskonała okazja dla wyłudzaczy i cyberprzestępców. Zespół CERT Polska ostrzega przed potencjalnymi atakami wykorzystującymi SMS-ową rejestrację na szczepienie przeciwko koronawirusowi.  Zobacz:  Nie dostaniesz nieoczekiwanego SMS-a zaproszeniem na szczepienia Specjaliści od bezpieczeństwa radzą, by nie reagować na wiadomości tekstowe, których się nie spodziewamy. Kluczową informacją, o której zawsze należy pamiętać, jest to, że proces rejestracji może być zainicjowany tylko przez pacjenta. To on musi wysłać SMS-a na numer 664 908 556, za to nie dostanie z niego wiadomości jako pierwszy. I tylko ten numer jest przeznaczony do rejestracji na szczepienia poprzez SMS. Jeżeli przyjdzie SMS z innego numeru, nie należy podejmować żadnych akcji. Oczekujesz na szczepionkę przeciw COVID-19? Uważaj! Nasz zespół ostrzega przed potencjalnymi atakami wykorzystującymi fakt rozpoczęcia SMS-owej rejestracji na szczepienie przeciwko koronawirusowi. 1/3 — CERT Polska (@CERT_Polska) Fałszywe SMS-y wykorzystujące zamieszanie podczas rejestracji na szczepienia mogą posłużyć do wyłudzenia pieniędzy, na przykład przechwycenia dostępu do bankowości mobilnej. Rejestrowanym teraz seniorom 70+ atak tego rodzaju może grozić w mniejszym stopniu, bo nie stanowią oni dużej grupy wśród użytkowników mobilnych aplikacji bankowych, ale scenariuszy ataków jest więcej, mogą być też realizowane później, wśród młodszych osób. Za pomocą fałszywego SMS o szczepieniach przestępcy mogą także wyłudzić poufne dane osobowe, jak numer dowodu i PESEL, by następnie wykorzystać je do oszustw i wyłudzeń. Na taki atak mogą być także narażeni seniorzy.  Zobacz:  Zobacz: 

Czytaj więcej »


Starsze wiadomości <<
Reklamy sponsorowane