niedziela, 18 kwietnia 2021 r.
Wiadomości z tagiem programu
Komunia święta. Duchowny zajął zdecydowane stanowisko

18.04.2021 11:22
7 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: programu
źródło: https:
Ojciec Paweł Gużyński był gościem programu "Newsroom" Wirtualnej Polski. Dominikanin został zapytany o komunie, które zbliżają się coraz to...

Czytaj więcej »

„Rosnące zarobki Polaków irytują Niemców". Kolejny pasek TVP hitem internetu. Zobacz najlepsze MEMY!

18.04.2021 11:15
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Kolejny pasek TVP stał się hitem internetu. Tym razem chodzi o materiał zatytułowany „Rosnące zarobki Polaków irytują Niemców”, jaki został wyemitowany w piątkowym (16 kwietnia) wydaniu „Wiadomości”. News dotyczył wyjazdów Polaków na zbiory szparagów do Niemiec. Można w nim było usłyszeć m.in., że taka emigracja zarobkowa to już przeszłość, a przyczyniło się do tego m.in. wprowadzenie przez rząd Prawa i Sprawiedliwości programu 500+ oraz wzrost polskich wynagrodzeń. Co na to internauci? Na ich reakcję nie trzeba było długo czekać. Zobaczcie najlepsze MEMY! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Czytaj więcej »

Finał czwartej edycji "The Voice Kids"

18.04.2021 11:00
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
17 kwietnia odbył się wielki finał czwartej edycji "The Voice Kids". Zwyciężczynią programu została 12-letnia Sara Egwu-James. Zobacz zdjęcia z ostatniego odcinka sezonu!

Czytaj więcej »

Rafał Trzaskowski czy Borys Budka? Radosław Sikorski wybrał z uśmiechem

18.04.2021 9:32
7 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Gościem programu "Newsroom" Wirtualnej Polski był Radosław Sikorski. Europoseł przekazał, że w Koalicji Obywatelskiej widzi liderów, którzy mogliby...

Czytaj więcej »

Ozdrowieńcy czekają na rehabilitację. Trwa nabór chętnych placówek w województwie lubelskim

18.04.2021 8:55
2 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Pierwsze sanatoria i szpitale z Lubelszczyzny zgłosiły się już do prowadzenia programu rehabilitacji pocovidowej. Ponad sto tysięcy osób z naszego regionu przeszło zakażenie koronawirusem. Szacuje się, że nawet jedna trzecia ozdrowieńców może odczuwać powikłania po zakażeniu SARS-CoV-2.

Czytaj więcej »

"Polska Whitney Houston" wygrała "The Voice Kids 4". Kim jest Sara Egwu James?

18.04.2021 7:22
9 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Za nami finał kolejnego sezonu programu "The Voice Kids". W sobotę 17 kwietnia poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji muzycznego show. Kto wygrał? O zwycięstwo walczyli Sarah Egwu James, Tatiana Kopala oraz Olek Klembalski.

Czytaj więcej »

Rafał Brzozowski po raz pierwszy na żywo z eurowizyjną piosenką

17.04.2021 21:53
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Rafał Brzozowski był gościem specjalnym w finale programu "The Voice Kids". Wokalista po raz pierwszy zaprezentował swój eurowizyjny utwór na żywo. Tak będzie wyglądał występ w Rotterdamie?

Czytaj więcej »

Lubuszanka wygrała The Voice Kids! Zdolna Sara już została okrzyknięta mianem młodej Whitney Houston. Brawa!

17.04.2021 21:44
2 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: programu
źródło: https:
Lubuszanka, Sara Egwu-James od początku programu była jego faworytką. W jej głosie zakochali się nie tylko widzowie, ale też jurorzy. I w ogóle nas to nie dziwi!

Czytaj więcej »

"Disco Polo Life", odc. 1498 - Extazy i "Noc taka czarna"

17.04.2021 17:57
2 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: programu
źródło: https:
Sprawdźcie, co nowego wydarzyło się w świecie disco polo. Marta Leleniewska i Marcin Kotyński prezentują kolejny odcinek programu "Disco Polo Life".

Czytaj więcej »

Szczepienia na COVID-19 w Rzeszowie. Ministerstwo Zdrowia zabrało głos

17.04.2021 11:01
8 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Gościem programu "Newsroom" Wirtualnej Polski był Wojciech Andrusiewicz. Rzecznika prasowego Ministerstwa Zdrowia zapytano o szczepienia na...

Czytaj więcej »

Inwestycje kolejowe w lubelskim: Umowy na dokumentację podpisane

17.04.2021 9:42
2 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: programu
źródło: https:
Za 2,7 mln zł firma Databout przygotuje dokumentację dla trzech inwestycji kolejowych w województwie lubelskim. Wszystkie mają być częścią programu Kolej Plus. Czy i kiedy zostaną zrealizowane tego na razie nie wiadomo – nie ma pewności, czy będą na nie pieniądze.

Czytaj więcej »

SpaceX leci na księżyc

17.04.2021 8:28
3 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: programu
źródło: https:
Firma Elona Muska została wybrana przez NASA jako jedyny kontrahent, który ma zbudować załogowy lądownik księżycowy w ramach programu Artemis.

Czytaj więcej »

Relacja Filipa i Zygmunta Chajzera nie jest perfekcyjna. O co najczęściej sprzeczają się prezenterzy?

17.04.2021 8:24
10 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: programu
źródło: https:
Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer - obaj niezywkle zapracowani, ale nawet to nie wpłynęło na ich silną relację. O dorastaniu, trudniejszych chwilach, ale i momentach przepełnionych radością, opowiedzą w najnowszym odnicku programu "Demakijaż".

Czytaj więcej »

Pogoda długoterminowa. IMGW mówi, czy widać wiosnę

17.04.2021 8:20
7 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Gościem programu "Newsroom" Wirtualnej Polski był Piotr Krzaczkowski z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Synoptyka zapytano o pogodę...

Czytaj więcej »

Rusza AI Tech – rządowy projekt specjalistycznych studiów z zakresu sztucznej inteligencji i nowych technologii

16.04.2021 18:27
3 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Rządowe Centrum GovTech rusza z pilotażem programu AI Tech, czyli Akademii Innowacyjnych Zastosowań Cyfrowych. Jest to oferta specjalistycznych studiów z zakresu sztucznej inteligencji i nowych technologii, realizowana razem z pierwszymi pięcioma uczelniami.Projekt zakłada przygotowanie i przeprowadzenie studiów II stopnia w zakresie sztucznej inteligencji (AI), uczenia maszynowego oraz cyberbezpieczeństwa na pięciu polskich uczelniach. W ramach zajęć studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w wykładach i ćwiczeniach prowadzonych przez specjalistów z całego świata. Projekt przewiduje także wizyty studyjne w Polsce i zagranicą, staże zagraniczne i konferencje międzynarodowe. Jak wyjaśnia Marek Zagórski, sekretarz stanu ds. cyfryzacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, celem inicjatywy jest zachęcenie, poprzez dodatkowe oferty, najzdolniejszych studentów do studiowania na polskich uczelniach, a później zasilania – wiedzą i umiejętnościami – polskiej gospodarki. W pilotażu udział biorą: Politechnika Gdańska, Politechnika Poznańska, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Warszawski. Zobacz:  Na tych pięciu uczelniach zostały już opracowane kierunki lub specjalności związane z projektem AI Tech.  Politechnika Gdańska utworzyła dwie specjalności tj. Uczenie maszynowe na kierunku informatyka oraz Sztuczna Inteligencja na kierunku inżynieria biomedyczna.  Politechnika Poznańska utworzyła specjalność Sztuczna Inteligencja w ramach istniejących studiów magisterskich na kierunku Informatyka. Politechnika Wrocławska w projekcie AI Tech utworzyła dwa kierunki studiów magisterskich tj.  Sztuczna Inteligencja oraz Zaufane Systemy Sztucznej Inteligencji. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu utworzył w projekcie dwie specjalności na kierunku Informatyka studiów magisterskich tj.  Sztuczna Inteligencja oraz Cyberbezpieczeństwo. Uniwersytet Warszawski założył w projekcie utworzenie nowego kierunku Uczenie maszynowe na studiach magisterskich.  Silnikiem polskiej przyszłości jest polska nauka i projekty takie jak Akademia Zastosowań Innowacyjnych Technologii Cyfrowych. Liczymy, że w toku realizacji studiów studenci zrealizują 60 projektów informatycznych, odbędą ponad 100 krajowych, a także zagranicznych staży i wezmą udział w kilkudziesięciu konferencjach międzynarodowych – mówi Justyna Orłowska, pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech AI Tech stawia przede wszystkim na potrzeby zarówno firm, jak i studentów. Każdy student będzie miał swojego tutora, który pomoże w doborze przedmiotów, literatury czy innych materiałów pozwalających na rozwój. Ważnym elementem programu będą prowadzone w jego ramach badania. Dzięki temu twórcy projektu AI Tech poznają oczekiwania i spostrzeżenia studentów – a te posłużą do budowy kolejnych tego typu studiów. Zobacz:  Zobacz: 

Czytaj więcej »

Jest plan wydzielenia aktywów węglowych z grup energetycznych

16.04.2021 18:18
3 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: programu
źródło: https:
Ministerstwo Aktywów Państwowych złożyło w piątek do Kancelarii Premiera wniosek o wpisanie do wykazu prac rządowych programu transformacji sektora elektroenergetycznego. PGE GiEK przekształci się w Narodową Agencję Bezpieczeństwa Energetycznego. – To uprawianie kreatywnej rachunkowości na koszt podatników – alarmuje Greenpeace.

Czytaj więcej »

Eksperci w szoku po zwolnieniu Vitala Heynena (POLSAT SPORT). Wideo

16.04.2021 17:00
13 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Ekscentryczny prezes Perugii Gino Sirci stracił cierpliwość i zwolnił trenera reprezentacji Polski Vitala Heynena. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że tę decyzję podjął zaledwie trzy dni przed drugim meczem finałowym we włoskiej ekstraklasie. "Chciałem wstrząsnąć zespołem, to miał być szok" – przyznał właściciel klubu. Teraz zagiął parol na słynnego Nikolę Grbicia, który pracuje w PlusLidze. Fragment programu 7strefa.

Czytaj więcej »

TVP krytykuje walkę z pandemią? Joanna Lichocka pisze do Jacka Kurskiego

16.04.2021 16:14
8 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Wraca sprawa programu "Warto rozmawiać" TVP3, w którym rozmawiano m.in. o sytuacji epidemicznej związanej z COVID-19. Materiał skrytykowała Joanna...

Czytaj więcej »


Starsze wiadomości <<
Reklamy sponsorowane