poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r.
Wiadomości z tagiem roku
Ogród nad Sudołem tonie w ciemnościach. W parku nie ma prądu!

19.04.2021 11:39
1 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: roku, wyniki
źródło: https:
Jest piękny i nowoczesny, ale nie da się po nim spacerować w nocy. Ogród nad Sudołem, który oddano do użytku na początku kwietnia, po zmroku tonie w egipskich ciemnościach. – Brak oświetlenia wynika z opóźnienia po stronie Tauronu, który ma wykonać przyłącze prądu – tłumaczy Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Czytaj więcej »

Chińskie procesory Loongson z nową i niezależną od Zachodu architekturą jeszcze w tym roku na rynku

19.04.2021 11:20
2 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: roku, ceny
źródło: https:
Chiński producent procesorów Loongson Technology ogłosił, że opracował własną architekturę zestawu instrukcji procesora (ISA), Loongson Architecture (LoongArch), która nie ma nic wspólnego z architekturami... Pełna wersja strony

Czytaj więcej »

Tak wygląda teraz "polski hydraulik"? Wcielił się w niego Piotr Adamski, absolwent bydgoskiego liceum. Pamiętacie tę akcję? [zdjęcia]

19.04.2021 11:00
1 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: roku, czasu
źródło: https:
Pamiętacie bohatera akcji promocyjnej, w której wystąpił Piotr Adamski? To absolwent I LO w Bydgoszczy. Model, który udając "hydraulika" zapraszał do Polski. Od czasu tamtej akcji w 2005 roku bardzo się zmienił. Ciekawe, czy poznalibyście go. Oto jego zdjęcia z Instagrama.

Czytaj więcej »

Rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla wszystkich dorosłych. Premier Mateusz Morawiecki podał kluczową datę

19.04.2021 10:50
1 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: roku, maja
źródło: https:
- Do 10 maja chcemy spowodować, żeby każdy obywatel powyżej 18 roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej »

Sędzia Paweł Juszczyszyn stawił się do pracy. Prezes sądu: Nie będzie orzekał

19.04.2021 10:45
12 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: roku, pracy
źródło: https:
Zawieszony w ubiegłym roku przez Izbę Dyscyplinarną SN sędzia Paweł Juszczyszyn stawił się w poniedziałek do pracy w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, powołując się na postanowienie Sądu Rejonowego w Bydgoszczy, który zadecydował o przywróceniu go do orzekania. Prezes Maciej Nawacki powiedział jednak, że do orzekania go nie dopuści.

Czytaj więcej »

Sędzia Paweł Juszczyszyn niedopuszczony do orzekania

19.04.2021 10:38
11 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: roku, pracy
źródło: https:
Zawieszony w ubiegłym roku w czynnościach przez Izbę Dyscyplinarną Sądu Najwyższego sędzia Paweł Juszczyszyn stawił się do pracy w Sądzie Rejonowym w Olsztynie. Powołał się na postanowienie Sądu Rejonowego w Bydgoszczy, który zadecydował o przywróceniu go do orzekania. Mimo to prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie Maciej Nawacki nie dopuścił go do wykonywania obowiązków służbowych

Czytaj więcej »

Pandemia zbiera przygnębiające żniwo. Zdjęcia z gdańskiego cmentarza pokazują skalę zgonów!

19.04.2021 10:19
8 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Pandemia koronawirusa zbiera przygnębiające żniwo, co pokazują m.in. tegoroczne statystyki zgonów w Gdańsku. W pierwszym kwartale tego roku zmarło tu 767 osób więcej niż przed rokiem. Odzwierciedleniem wzrostu śmiertelności jest ponury widok na Cmentarzu Łostowickim. Świeże groby położone są jeden przy drugim. Przybywa ich w takim tempie, ze kamieniarze nie zdążyli jeszcze ruszyć z pracami przy budowie nagrobnych pomników. Nie ma nawet alejek. Wszędzie widać świeże mogiły.

Czytaj więcej »

Premier League. Paul Pogba przygotowuje realizację dokumentu autobiograficznego

19.04.2021 10:19
11 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: roku
źródło: https:
Paul Pogba, francuski piłkarz Manchesteru United, mistrz świata z 2018 roku, zamierza w przyszłym roku dzielić czas między murawę... i plan filmowy. Chce nakręcić serial dokumentalny o swoim życiu. Ma być on wyemitowany na platformie streamingowej Amazon.

Czytaj więcej »


Starsze wiadomości <<
Reklamy sponsorowane