niedziela, 18 kwietnia 2021 r.
Wiadomości z tagiem dziecka
Prezent na komunię. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Stalowe śruby strzegą zawartości koperty

18.04.2021 10:05
7 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: dziecka, ceny
źródło: https:
"Podaruj kopertę, jakiej nie dostał nikt" - zachęca ze swadą producent niezwykłego pomysłu na opakowanie zwykłego komunijnego prezentu - gotówki. 26 śrub jest wystarczającym gwarantem, że dziecko od razu pieniędzy nie wyda?

Czytaj więcej »

Maja Bohosiewicz przypadkiem zdradziła płeć dziecka Zofii Zborowskiej? A to dopiero!

17.04.2021 8:41
11 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: dziecka, film
źródło: https:
Zofia Zborowska (33 l.) jakiś czas temu zachwyciła swoich fanów informacją o swojej ciąży! Na profilu aktorki pojawił się zabawny rebus, nawiązujący do jej błogosławionego stanu. Wszystko wskazuje na to, że teraz jej przyjaciółka wygadała się co do płci dziecka...

Czytaj więcej »

Lubuskie: Dwulatek wpadł do szamba. Nieprzytomne dziecko zabrano do szpitala

16.04.2021 21:38
18 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
W Klenicy (Lubuskie) dwuletni chłopczyk wpadł do przydomowego zbiornika na nieczystości. Śmigłowiec LPR zabrał go nieprzytomnego do szpitala w Poznaniu - poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Pomoc wezwała matka chłopca.

Czytaj więcej »

Dwuletnie dziecko wpadło do szamba. Trwa walka o życie chłopca

16.04.2021 19:45
9 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 16 kwietnia, w Klenicy koło Sulechowa w województwie lubuskim. Dwulatek wpadł tam do przydomowego szamba. Dziecko bawiło się koło domu przy ul. Granicznej. Nieprzytomne chłopiec trafił już do szpitala w Poznaniu. Trwa walka o życie dziecka.

Czytaj więcej »

Skierniewice. 4-letnie dziecko samo błąkało się w nocy po ulicy

16.04.2021 15:24
8 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Do niebezpiecznego incydentu doszło w Skierniewicach. Nocą ulicami miasta spacerowało 4-letnie dziecko - poinformowała lokalna policja. Jak się...

Czytaj więcej »

Microsoft wprowadza tryb dziecięcy do przeglądarki Edge

16.04.2021 13:39
4 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Boisz się, że Twoje dziecko korzystając z Internetu zobaczy treści nieodpowiednie dla niego? Z pomocą może przyjść Kids Mode, czyli tryb dziecięcy w przeglądarce Microsoft Edge.Microsoft jakiś czas temu porzucił swój własny silnik do przeglądania Internetu i sięgnął po najpopularniejsze rozwiązanie, czyli Chromium. Nowa przeglądarka Edge od tego czasu zyskuje na popularności, a nowi użytkownicy mają być przyciągani między innymi nowymi funkcjami, które pojawiają się w tym oprogramowaniu. Teraz Microsoft kieruje się w stronę najmłodszych użytkowników globalnej sieci. Zobacz:  Zobacz:  Amerykański gigant ogłosił udostępnienie nowej funkcji o nazwie Kids Mode, czyli trybu dziecięcego. Jego zadaniem jest ochrona najmłodszych przed nieodpowiednimi dla nich treściami, pochodzącymi z Internetu. Nowa funkcja ma sprawić, że dzieci będą bezpieczniejsze, a rodzice spokojniejsi. Kids Mode – jak uruchomić? Przede wszystkim należy zaktualizować przeglądarkę Microsoft Edge do najnowszej wersji (90). Gdy tego dokonamy, nową funkcję znajdziemy po kliknięciu ikony swojego profilu w prawym górnym rogu przeglądarki. Z rozwiniętej listy wybieramy opcję "Przeglądaj w trybie dla dzieci", a następnie wskazujemy przedział wiekowy, odpowiedni dla naszego dziecka. Do wyboru są dwie opcje: 5-8 lat i 9-12 lat. I to tyle, niczego więcej nie musimy konfigurować. Przy wyjściu z trybu dziecięcego, rodzic musi się ponownie uwierzytelnić. Kids Mode nie synchronizuje się razem z profilem rodzica. Nowa funkcja jest dostępna zarówno dla użytkowników przeglądarki Microsoft Edge na systemie Windows 10, ja i dla posiadaczy sprzętu firmy Apple z systemem macOS. Zobacz:  Zobacz: 

Czytaj więcej »

4-latek boso i w pieluszce błąkał się w nocy po ulicach Skierniewic

16.04.2021 13:03
1 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Jadący nocą ulicami Skierniewic kierowca ciężarówki przecierał oczy ze zdumienia, gdy w rejonie jednego z największych skrzyżowań zobaczył spacerującego samotnie 4-latka. Mężczyzna, nie zastanawiając się długo, wezwał policję i otoczył dziecko opieką. Okazało się, że chłopczyk był bosy, miał na sobie koszulkę z krótkim rękawem i pieluszkę. Finał tej historii zaskakuje.

Czytaj więcej »

Niemowlę i jego matka zginęli w karambolu na S1

16.04.2021 8:20
11 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Malutkie dziecko i jego matka to ofiary wypadku na trasie S1 między węzłami Lotnisko i Mierzęcice w woj. śląskim. Zderzyło się tam pięć aut. Pięć osób zostało rannych.

Czytaj więcej »

Zagadkowa śmierć młodego górala. Zdruzgotana matka prowadzi prywatne śledztwo. I ujawnia szokujące wiadomości

15.04.2021 19:00
8 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
W tej sprawie wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi. Młody góral Ireneusz Kaleciak (†19 l.) 7 stycznia 2019 roku został znaleziony martwy. Chłopak wisiał na jednym z drzew w Zakopanem. - Zakopiańska prokuratura szybko umorzyła sprawę. Potraktowała śmierć mojego ukochanego dziecka po macoszemu. Nawet nie wysłuchali mnie do końca i nie zbadali gróźb, które znalazłam w laptopie syna. Były to screeny z komunikatora - mówi załamana pani Alicja Karkosza, matka Irka.

Czytaj więcej »

Chłopcy do bicia [Felietonik Marcina Z. Brody]

15.04.2021 8:48
3 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: roku, wody, dziecka
źródło: DziennikUbezpieczeniowy.pl
Jeszcze kilka lat wstecz, jeszcze 5, na pewno 7 lat temu, to ubezpieczyciele byli w branży finansowej tym złym, tym najgorszym. Kiedy w 2015 roku powstawał Rzecznik Finansowy, a przedstawiciele banków i ubezpieczycieli spotkali się, by nasi mogli bankowcom przekazać swoje z Rzecznikiem doświadczenia, bankowcy raczej ubezpieczeniowców lekceważyli. Nie wierzyli kompletnie, by im coś takiego, jak ubezpieczeniom mogło się przydarzyć. To oni byli wszak dobrzy, a my źli. Pisząc wprost - uznali, że ubezpieczenia po prostu sobie zasłużyły. Mieli zresztą na to własne, anegdotyczne, dowody z własnych przeżyć - w kuluarach opowiadali o własnych "przejściach" z tym lub innym ubezpieczycielem. Potem, zadziwiająco szybko, rzeczywistość zaczęła się zmieniać. A Cezary Stypułkowski ze złotego dziecka polskich finansów stał się dla własnych klientów obrazem najgorszego, wrednego, oderwanego od rzeczywistości sknerusa. Za sprawą właściwie dwu krótkich wypowiedzi, gdzie uczciwie chyba powiedział, co myśli.

Czytaj więcej »

Twoje dziecko chrapie? Naukowcy wskazują na zmiany w mózgu

15.04.2021 7:33
9 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Najnowsze badania przeprowadzone na dzieciach w wieku 9-10 lat, wskazują, że regularne chrapanie w tak młodym wieku może prowadzić do znaczących...

Czytaj więcej »

Ida Nowakowska nie będzie brała urlopu macierzyńskiego? Zaskakujące doniesienia

14.04.2021 18:45
14 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Ida Nowakowska (30 l.) już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Plotkuje się jednak, że dziennikarka po urodzeniu dziecka wcale nie ma zamiaru udać się na dłuższy urlop macierzyński. Gwiazda TVP do pracy ma wrócić już kilka tygodni po porodzie!  

Czytaj więcej »

Matka zostawiła w Wielkanoc dziecko w oknie życia w Łodzi. Teraz chce odzyskać synka.

14.04.2021 15:35
9 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: dziecka, Matki
źródło: https:
Dziecko w oknie życia w Łodzi i... niesamowity zwrot akcji. Kilka dni po porzuceniu kilkumiesięcznego chłopczyka jego mama zadzwoniła do ośrodka adopcyjnego w Łodzi. – Bardzo żałuję tego, co zrobiłam. Chcę odzyskać syna – powiedziała. Teraz będzie musiała przejść procedurę przed sądem rodzinnym zanim znów przytuli swoje dziecko.

Czytaj więcej »

T-Mobile ostrzega przed SMS-ami od wirtualnego kasyna

14.04.2021 15:11
4 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
T-Mobile Polska ostrzega przed wiadomościami SMS, które zawierają link do nielegalnej strony z grami hazardowymi. Korzystanie z nich jest niezgodne z prawem i może skutkować karą grzywny.W ostatnich dniach zespół CERT T-Mobile zaobserwował masowo rozsyłane wiadomości SMS, zawierające link prowadzący do nielegalnej strony z grami hazardowymi. Treść przykładowej wiadomości wygląda następująco: Wiadomość zachęca do zdobycia bonusów powitalnych i kliknięcia w link, który następnie odsyła nas do domeny internetowego kasyna. Działalność takich stron, zgodnie z nowelizacją ustawy hazardowej z 2017 roku, jest nielegalna. Gra w nieautoryzowanym przez Ministerstwo Finansów kasynie jest także niezgodna z prawem i może skutkować karą grzywny. Mając na uwadze dobro klientów, T-Mobile prosi o zachowanie szczególnej ostrożności przy wszelkich wiadomościach zachęcających do szybkiego wzbogacenia się. Jest to częsta technika wykorzystywana w celu skłonienia jej adresatów do ryzykownych zachowań. W tego typu sytuacjach zaleca się usuniecie wiadomości w celu ograniczenia możliwości wejścia w niebezpieczny link także innym osobom, które mogą być nieświadome zagrożenia, na przykład dziecku korzystającemu z telefonu rodzica. Magentowy operator zachęca również do rozmów z dziećmi na temat tego typu zagrożeń. Każda wiadomość z nieznanego numeru, szczególnie taka, która zawiera link lub obietnicę uzyskania atrakcyjnych bonusów, powinna zwiększyć naszą czujność. Zobacz:  Zobacz: 

Czytaj więcej »

Świętokrzyski poseł Mariusz Gosek interweniuje u prokuratora generalnego w sprawie próby porwania dziecka na osiedlu Ślichowice w Kielcach

13.04.2021 10:39
5 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Świętokrzyski poseł Solidarnej Polski Mariusz Gosek interweniuje u prokuratora generalnego w sprawie próby porwania dziecka na osiedlu Ślichowice w Kielcach. - Nie może być zgody na takie zdarzenia na ulicach miast - podkreśla parlamentarzysta.

Czytaj więcej »

Koniec z darmowymi przedszkolami w Częstochowie. Miasto wprowadza opłatę, ale ma mieć ona wymiar symboliczny

12.04.2021 15:24
6 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Od 2014 roku w Częstochowie obowiązywało zwolnienie z opłat za przedszkole. Podczas sesji w czwartek (8 kwietnia) radni zmienili jednak system opłat. Rodzice zapłacą złotówkę za każdą godzinę przebywania dziecka w przedszkolu powyżej pięciu godzin, które nie będą objęte opłatą. Miasto argumentuje, że opłata będzie symboliczna, ale ta argumentacja nie przekonała radnych PiS, którzy podkreślali, że wprowadzanie jakichkolwiek opłat podczas pandemii nie jest dobrym pomysłem.

Czytaj więcej »


Starsze wiadomości <<
Reklamy sponsorowane