wtorek, 16 lipca 2019 r.
Wiadomości z tagiem policja
Wszyscy za kilku - zakaz ruchu motocykli na obwodnicy Kleszczowa

15.07.2019 22:29
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Wygląda na to, że za grzechy jednej grupy zapłacimy wszyscy. Po licznych skargach dotyczących motocyklistów w niebezpieczny sposób jeżdżących po obwodnicy Kleszczowa i kilku głośnych wypadkach w tym miejscu, policja oraz władze miasta zdecydowali o zamknięciu tego odcinka dla motocykli. Ma on wejść w życie do końca wakacji.

Czytaj więcej »

Włochy. Policja zrobiła nalot na środowiska skrajnej prawicy

15.07.2019 20:29
7 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Włoska policja przeprowadziła zmasowaną akcję w kilku miastach - podała agencja ANSA. Podczas przeszukania skonfiskowano arsenał broni, w tym...

Czytaj więcej »

Poszukiwania pięcioletniego Dawida. Trwają działania operacyjne

15.07.2019 18:53
9 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: pracy, policja
źródło: https:
Od niedzielnego wieczora praca policjantów ws. zaginięcia pięcioletniego Dawida skupia się na działaniach operacyjnych. Trwa szczegółowa analiza kryminalistyczna, a w terenie działają m.in. policjanci z pionu kryminalnego. O kolejnych krokach policja będzie informować po zakończeniu tych czynności.

Czytaj więcej »

Nowy trop w sprawie Dawidka? Prowadzą prywatne śledztwo

15.07.2019 18:25
5 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: policja
źródło: https:
Choć mazowiecka policja robi, co może, by odnaleźć 5-letniego Dawida Żukowskiego, do tej pory nie natrafiono nawet na ślad po chłopcu. W poszukiwania postanowili się włączyć znajomi Pawła Ż., ojca Dawidka, którzy rozpoczęli własne śledztwo. I zdaje się, że mają już pierwszy trop - to zeznania świadka, który miał widzieć auto Pawła Ż.

Czytaj więcej »

Kraków: Jest zawiadomienie do prokuratury ws. upadku konia dorożkarskiego

15.07.2019 17:15
10 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Krakowska policja bada okoliczności upadku konia, który ciągnął dorożkę. Do zdarzenia doszło na ul. Grodzkiej. Krakowskie Stowarzyszenie Obrony zwierząt złożyło w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Aktywiści domagają się wprowadzenia zakazu wykorzystywania koni do ciągnięcia dorożek.

Czytaj więcej »

Serie A. W magazynie kibiców Juventusu znaleziono rakietę

15.07.2019 16:27
9 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: policja, akcja
źródło: https:
Zaskakujące efekty akcji włoskiej policji wymierzonej przeciwko kibolom i środowiskom neofaszystowskim. W magazynie kibiców Juventusu, mistrza Włoch, znaleziono m.in. rakietę ziemia-powietrze.

Czytaj więcej »

Szaleją quadami po lasach - policja wie, jak reagować

15.07.2019 13:37
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: bydgoszcz.naszemiasto.pl
W rejonie jeziora Jezuickiego w Pieckach koło Bydgoszczy, na terenie Puszczy Bydgoskiej, policjanci zatrzymali dwie osoby, które poruszały się quadami w lesie, w miejscu gdzie było to zabronione przepisami.

Czytaj więcej »

BMW M5 Competition jako policyjny radiowóz

15.07.2019 13:22
9 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: policja
źródło: https:
Australijska policja wzbogaciła swoja flotę radiowozów o superszybkie BMW M5 w wersji Competition.

Czytaj więcej »

Szalony rajd naćpanego kierowcy bmw. Próba ucieczki się nie powiodła

15.07.2019 13:01
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
W środku nocy z niedzieli na poniedziałek w centrum Łęknicy (woj. lubuskie) rozegrały się sceny jak z filmu akcji. Naćpany 21-letni kierowca bmw wjechał na plac zabaw i zdemolował go. Podczas ucieczki rozbił się o autokar. Okazało się również, że kierowca był poszukiwany przez policje w Jeleniej Górze.

Czytaj więcej »

Kobiety poszukiwane przez lubuską policję. Znasz je?

15.07.2019 12:41
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: zielonagora.naszemiasto.pl
Skazane za oszustwa, kradzieże czy jazdę pod wpływem alkoholu. Wszystkim udało się uciec przed wymiarem sprawiedliwości. W galerii prezentujemy kobiety, które cały czas poszukiwane są przez lubuską policję. Wizerunki i dane poszukiwanych przez funkcjonariuszy są ogólnodostępne na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl. To tam można dowiedzieć się nie tylko, jak się nazywa poszukiwana osoba, ale też skąd pochodzi, jakie przestępstwo popełniła oraz w wielu przypadkach jak wygląda. Sprawdziliśmy, jakich kobiet poszukuje lubuska policja (dane pochodzą z 15 lipca 2019 roku) Czy ktoś je rozpoznaje? Jeśli znasz miejsce pobytu poszukiwanych, zawiadom Wydział Kryminalny KWP w Gorzowie Wlkp. nr tel. (095) 7211 770, 7211 111 lub najbliższą jednostkę policji pod nr 997. - Zapewniamy dyskrecję i anonimowość osobom, które przekażą nam informacje na temat osób poszukiwanych - zapewnia policja.

Czytaj więcej »

Święto policji w Zielonej Górze. Były wyróżnienia, medale, odznaczenia [ZDJĘCIA, WIDEO]

15.07.2019 11:10
2 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: zielonagora.naszemiasto.pl
12 lipca na placu Bohaterów w Zielonej Górze odbyły się uroczyste obchody Święta policji połączone z wręczeniem awansów, nagród i wyróżnień. Tym razem policyjne święto zbiegło się ze szczególną chwilą - 100. rocznicą powstania policji państwowej. Policjantom w tej wyjątkowej dla nich chwili towarzyszyli najbliżsi i mieszkańcy. Pokaz orkiestry wojskowej z Wrocławia przegonił na chwilę czarne chmury i deszcz. W uroczystości wzięła udział m.in. nadinsp. Halina Michalak, Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. Podczas przemówienia dziękowała i podkreślała, jak ważną funkcje pełnią funkcjonariusze, jak dbają o bezpieczeństwo wszystkich obywateli i jak jest pełna szacunku dla ich oddanej służby. - Jubileuszowe obchody święta policji, to także czas refleksji, wspomnień i podziękowań. Refleksji, gdyż podsumowujemy naszą wieloletnią służbę w pracy. Wspomnień, bo pamiętamy o kolegach, policjantach, którzy wypełniając słowa roty, poświęcili własne życie. Podziękowań, bo Wasza praca, to szczególna misja i powinność (...) - mówiła komendant. Za ogromną i nieocenioną pracę dziękował policjantom z powiatu zielonogórskiego także Jacek Lisicki, zastępca prezydenta Zielonej Góry.

Czytaj więcej »

Kolizja na Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Kielcach. Są utrudnienia

15.07.2019 9:45
0 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: kielce.naszemiasto.pl
Duże utrudnienia spowodowała poniedziałkowa kolizja na ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Kielcach. Dwa pojazdy zderzyły się tam czołowo. Na miejscu pracowały policja i straż pożarna.

Czytaj więcej »

Piąta doba poszukiwań 5-letniego Dawida. Nowe informacje o ojcu chłopca

15.07.2019 7:51
8 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Policjanci zmienili formułę poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. W poniedziałek szczegółowo analizują zebrane informacje. Nie wznowiono masowej akcji przeczesywania terenu z udziałem tzw. pododdziałów zwartych. To piąty dzień poszukiwań chłopca. W środę, 10 lipca, około północy jego zaginięcie zgłosiła matka, gdy ojciec nie odwiózł dziecka w umówionym czasie. Z informacji policji wynika, że mężczyzna zabrał Dawida z domu w Grodzisku Mazowieckim, a następnie popełnił samobójstwo.

Czytaj więcej »

Rosja: Burza przed wyborami i protesty opozycji. Są zatrzymania liderów

15.07.2019 6:55
5 wyświetleń
0 komentarzy
Tagi: policja
źródło: https:
38 osób miało zostać zatrzymanych po tym, jak policja ruszyła na strajkujących w Moskwie zwolenników opozycji antykremlowskiej. Liderzy tej grupy...

Czytaj więcej »

Trzech Polaków skazanych po bijatyce w Bratysławie

15.07.2019 5:28
4 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Po bójce, w której uczestniczyli kibice Cracovii, Ajaxu Amsterdam, a także Lewskiego Sofia, policja w Bratysławie zatrzymała w sumie 107 osób, w tym 41 Polaków, informuje portal rmf24.pl. Trzech polskich pseudokibiców Cracovii usłyszało wyrok sześciu miesięcy więzienia i trzech lat zakazu wjazdu na teren Słowacji. Taki sam wyrok usłyszało czterech pseudokibiców Ajaxu Amsterdam.

Czytaj więcej »

Tajemnica węzła Konotopa. Co dwukrotnie robił tam ojciec 5-letniego Dawida?

14.07.2019 22:09
5 wyświetleń
0 komentarzy
źródło: https:
Od północy w środę kilkuset policjantów, żołnierzy i mieszkańców Grodziska Mazowieckiego bezskutecznie poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego. Policjanci i wspierające je służby przeczesywali już teren w okolicach węzła Konotopa na wysokości A2. Na ile jest on kluczowy w tej sprawie? Po co ojciec chłopca dwukrotnie się tam zatrzymywał? Co w tym czasie robił chłopiec? Odpowiedzi na te pytania wciąż nie ma, tymczasem policja zmienia taktykę poszukiwań. Wstępnie na poniedziałek rano nie ma w planach udziału pododdziałów zwartych.

Czytaj więcej »


Starsze wiadomości <<
Reklamy sponsorowane